Біговел Brumee Speedee Red
Біговел Brumee Speedee RedБіговел Brumee Speedee RedБіговел Brumee Speedee RedБіговел Brumee Speedee RedБіговел Brumee Speedee RedБіговел Brumee Speedee RedБіговел Brumee Speedee RedБіговел Brumee Speedee RedБіговел Brumee Speedee Red

Біговел Brumee Speedee Red

Придбати в 1 крок
1 030 грн.
Виробництво Польща
в наявності декільна
Артикул: speedee-1788C
ВиробникBrumee
Віквід 1 року
Країна виробникПольща
Розмір упаковки64.5 × 30 × 42 см
Відправка панелей кожен день

Біговел Brumee Speedee Red - це чудомопед, який, хоча і має усього два колеса, дуже стійкій. Його добре продумана ергономічна конструкція сидіння допомагає зменшити навантаження на спину і сприяє розвитку дитячої постави.

Дві червоні ручки розташовані по боках, сприяють втриманню рівноваги під час руху і коли дитина відштовхується від землі ногами. На панелі зображений спідометр швидкості і вимірювач топлива.

Brumee Speedee Red виглядає стильно і майже по дорослому, завдяки своєму вдосконаленому дизайну. Це справжній мотоцикл - велобіг! З таким дитячим транспортом із серії Brumee Speedee - кожна прогулянка стане справжнім задоволенням.

Переваги транспорту Brumee:

  • Яскравий дизайн. Широкий вибір кольорів, дозволить обрати велобіг, який найбільше сподобається вашій дитині
  • Розвиток крупної моторики. Завдяки постійній потребі перебирати ніжками і наявності великого керма, у дитини розвиваються усі необхідні навички відповідні до її віку
  • Безпечна гра. Компанія використовує лише безпечний "м'який" пластик, деталі мають заокруглені краї, це все робить максимально безпечним використання автотранспорту Брумі під час гри
  • Якість матеріалів. Для виготовлення будь-якої моделі та усіх комплектуючих до неї застосовують високоякісний АБС пластик.
  • Легка іграшка. Конструкція має компактні розміри. Завдяки цьому вона відносно легка для зручного переносу. Дорослі це оцінять!
  • Для вулиці та дому. Машинки можна використовувати, як вдома так і на вулиці. Вони не втрачають яскравості на сонці. Металеві елементи оцинковані - тому не бояться вологи.
  • Міцна конструкція. Запорука довгого та безпечного використання забезпечується подвійним литтям стінок корпусу з ребрами жорсткості. Це додає максимальної міцності конструкції.
  • Механіка найвищого рівня. Рульовий механізм продуманий з урахуванням вікового розвитку дитини. Він надійний, простий і безпечний.
  • Широкі колеса на металевій осі. Завдяки широким колесам забезпечується додаткова стабільність іграшки під час руху.

Країна виробник: Польща

Невелика вага: 1,83 кг

Вікова група: від 1 року (в залежності від розвитку і комплекції дитини)

Гарантія: 1 рік