-20%
Чудомобіль Brumee Nuttee Grey
Чудомобіль Brumee Nuttee GreyЧудомобіль Brumee Nuttee GreyЧудомобіль Brumee Nuttee GreyЧудомобіль Brumee Nuttee GreyЧудомобіль Brumee Nuttee GreyЧудомобіль Brumee Nuttee GreyЧудомобіль Brumee Nuttee Grey

Чудомобіль Brumee Nuttee Grey

Придбати в 1 крок
1 450 грн.
1 160 грн.
Виробництво Польща
в наявності декільна
Артикул: nutee-428C
ВиробникBrumee
Віквід 1 року
Країна виробникПольща
Розмір упаковки73 × 36.5 × 35 см
Відправка панелей кожен день

Чудомобіль Brumee Nitee Grey - це толокар з добре продуманою ергономічною конструкцією. Зручне вигнуте сидіння, зменшує навантаження на дитячу спину і сприяє розвитку належної постави.

Рульове колесо з бібікалкою) виконує функцію ручки, за яку зручно триматися, відштовхуючись ногами від землі під час руху.

Завдяки вдосконаленому дизайну, Brumee Nitee Grey виглядає дуже стильно. Це справжня Білка сірого кольору на колесах! Форма, яка є обтікаючою, допомагає дитині легко впоратися з управлінням. Дитячий транспорт серії Brumee Nitee - це 100% комфорт та задоволення від кожної прогулянки.


Переваги транспорту Brumee:

  • Яскравий дизайн. Широкий вибір кольорів, дозволить обрати велобіг, який найбільше сподобається вашій дитині
  • Розвиток крупної моторики. Завдяки постійній потребі перебирати ніжками і наявності великого керма, у дитини розвиваються усі необхідні навички відповідні до її віку
  • Безпечна гра. Компанія використовує лише безпечний "м'який" пластик, деталі мають заокруглені краї, це все робить максимально безпечним використання автотранспорту Брумі під час гри
  • Якість матеріалів. Для виготовлення будь-якої моделі та усіх комплектуючих до неї застосовують високоякісний АБС пластик.
  • Легка іграшка. Конструкція має компактні розміри. Завдяки цьому вона відносно легка для зручного переносу. Дорослі це оцінять!
  • Для вулиці та дому. Машинки можна використовувати, як вдома так і на вулиці. Вони не втрачають яскравості на сонці. Металеві елементи оцинковані - тому не бояться вологи.
  • Міцна конструкція. Запорука довгого та безпечного використання забезпечується подвійним литтям стінок корпусу з ребрами жорсткості. Це додає максимальної міцності конструкції.
  • Механіка найвищого рівня. Рульовий механізм продуманий з урахуванням вікового розвитку дитини. Він надійний, простий і безпечний.
  • Широкі колеса на металевій осі. Завдяки широким колесам забезпечується додаткова стабільність іграшки під час руху.

Країна виробник: Польща

Невелика вага: 3,2 кг

Вікова група: від 1 року (в залежності від розвитку і комплекції дитини)

Гарантія: 1 рік