Причіп Brumee Caree Blue
Причіп Brumee Caree BlueПричіп Brumee Caree BlueПричіп Brumee Caree BlueПричіп Brumee Caree BlueПричіп Brumee Caree BlueПричіп Brumee Caree BlueПричіп Brumee Caree BlueПричіп Brumee Caree BlueПричіп Brumee Caree BlueПричіп Brumee Caree Blue

Причіп Brumee Caree Blue

Придбати в 1 крок
840 грн.
Виробництво Польща
в наявності декільна
Артикул: caree-3005U
ВиробникBrumee
Віквід 1 року
Країна виробникПольща
Розмір упаковки55 × 24.5 × 30 см
Відправка панелей кожен день

Дитячий причіп Brumee Caree Blue - це гарне доповнення до велобігів. Він ідеально підходить до серії толокарів Brumee.

Якщо ви придбали своєму малюку одну з каталок серії Брумі, тоді вам просто необхідно купити дитячий причіп. З його допомогою можна перевозити іграшки, пісок, різноманітні «будівельні матеріали». Малюк стане постійним помічником на дачі. Знімний внутрішній контейнер жовтого кольору за потреби можна легко зняти і помити. Завдяки блакитному причепу пересування стане ще цікавішим, а ігри ще веселішими.

Причеп Caree Blue легко та швидко кріпляться до транспортних засобів за допомогою спеціального кріплення. Він підходять до толокарів серії Farmee, Crazee, Wildee.

Можна використовувати для гри як на свіжому повітрі, так і вдома, бо колеса виготовлені з пластику, який не пошкодять покриття на підлозі.

Переваги транспорту Brumee:

  • Яскравий дизайн. Вибір кольорів, дозволить обрати причеп, який найбільше сподобається вашій дитині
  • Розвиток крупної моторики. Завдяки постійній потребі вивантажувати і завантажувати вміст внутрішнього контейнера, у дитини розвиваються усі необхідні навички відповідні до її віку
  • Безпечна гра. Компанія використовує лише безпечний "м'який" пластик, деталі мають заокруглені краї, це все робить максимально безпечним використання автотранспорту Брумі під час гри
  • Якість матеріалів. Для виготовлення будь-якої моделі та усіх комплектуючих до неї застосовують високоякісний АБС пластик.
  • Легка іграшка. Конструкція має компактні розміри. Завдяки цьому вона відносно легка для зручного переносу. Дорослі це оцінять!
  • Для вулиці та дому. Причепи можна використовувати, як вдома так і на вулиці. Вони не втрачають яскравості на сонці. Металеві елементи оцинковані - тому не бояться вологи.
  • Міцна конструкція. Запорука довгого та безпечного використання забезпечується подвійним литтям стінок корпусу з ребрами жорсткості. Це додає максимальної міцності конструкції.
  • Механіка найвищого рівня. Рульовий механізм продуманий з урахуванням вікового розвитку дитини. Він надійний, простий і безпечний.
  • Широкі колеса на металевій осі. Завдяки широким колесам забезпечується додаткова стабільність іграшки під час руху.

Країна виробник: Польща

Невелика вага: 1,75 кг

Вікова група: від 1 року (в залежності від розвитку і комплекції дитини)

Гарантія: 1 рік