Толокар Brumee Crazee Dark Gray
Толокар Brumee Crazee Dark GrayТолокар Brumee Crazee Dark GrayТолокар Brumee Crazee Dark GrayТолокар Brumee Crazee Dark GrayТолокар Brumee Crazee Dark GrayТолокар Brumee Crazee Dark GrayТолокар Brumee Crazee Dark GrayТолокар Brumee Crazee Dark GrayТолокар Brumee Crazee Dark GrayТолокар Brumee Crazee Dark Gray

Толокар Brumee Crazee Dark Gray

Придбати в 1 крок
1 550 грн.
Виробництво Польща
в наявності декільна
Артикул: crazee-432C
ВиробникBrumee
Віквід 1 року
Країна виробникПольща
Розмір упаковки65.7 × 38.9 × 36 см
Відправка панелей кожен день

Толокар Brumee Crazee Dark Gray - це толокар, дуже стійкий, чотириколісний автомобіль для дітей. Добре продумана конструкція ергономічного сидіння сприяє розвитку правильної постави і допомагає зменшити навантаження на дитячу спину.

Біговел має дві ручки, які розташовані з обох боків. Вони сприяють втриманню рівноваги коли дитина відштовхується від землі ногами, а також просто під час руху. Великі фари і захисту решітку, яка дозволяє врізатися в будь які перешкоди. Є можливість встановлення причепу для додаткових ігор.

Brumee Crazee Dark Gray виглядає дуже стильно і по дорослому, завдяки своєму унікальному дизайну. Цей велобіг - виглядає як справжній трактор темно сірого кольору! Такий дитячий транспорт із серії Brumee Crazee - зробить кожну прогулянку комфортною і принесе справжнє задоволення.

Переваги транспорту Brumee:

  • Яскравий дизайн. Широкий вибір кольорів, дозволить обрати велобіг, який найбільше сподобається вашій дитині
  • Розвиток крупної моторики. Завдяки постійній потребі перебирати ніжками і наявності великого керма, у дитини розвиваються усі необхідні навички відповідні до її віку
  • Безпечна гра. Компанія використовує лише безпечний "м'який" пластик, деталі мають заокруглені краї, це все робить максимально безпечним використання автотранспорту Брумі під час гри
  • Якість матеріалів. Для виготовлення будь-якої моделі та усіх комплектуючих до неї застосовують високоякісний АБС пластик.
  • Легка іграшка. Конструкція має компактні розміри, відносно легка і має ручку для зручного переносу. Може використовуватися, як "візочок". Дорослі це оцінять!
  • Для вулиці та дому. Машинки можна використовувати, як вдома так і на вулиці. Вони не втрачають яскравості на сонці. Металеві елементи оцинковані - тому не бояться вологи.
  • Міцна конструкція. Запорука довгого та безпечного використання забезпечується подвійним литтям стінок корпусу з ребрами жорсткості. Це додає максимальної міцності конструкції.
  • Механіка найвищого рівня. Рульовий механізм продуманий з урахуванням вікового розвитку дитини. Він надійний, простий і безпечний.
  • Широкі колеса на металевій осі. Завдяки широким колесам забезпечується додаткова стабільність іграшки під час руху.

Країна виробник: Польща

Невелика вага: 3,12 кг

Вікова група: від 1 року (в залежності від розвитку і комплекції дитини)

Гарантія: 1 рік