Толокар Brumee Farmee + Caree Green
Толокар Brumee Farmee + Caree GreenТолокар Brumee Farmee + Caree GreenТолокар Brumee Farmee + Caree GreenТолокар Brumee Farmee + Caree GreenТолокар Brumee Farmee + Caree GreenТолокар Brumee Farmee + Caree GreenТолокар Brumee Farmee + Caree GreenТолокар Brumee Farmee + Caree GreenТолокар Brumee Farmee + Caree GreenТолокар Brumee Farmee + Caree Green

Толокар Brumee Farmee + Caree Green

Придбати в 1 крок
2 350 грн.
Виробництво Польща
в наявності декільна
Артикул: farmee+caree-361C
ВиробникBrumee
Віквід 1 року
Країна виробникПольща
Розмір упаковки118.9 × 37.2 × 33 см
Відправка панелей кожен день

Толокар Brumee Farmee з причепом Caree Green - це многофункціональна іграшка, яка допоможе розвинути в дитині не лише координацію рухів, а й уяву. Причеп темно сірого кольору може виступати окремим елементом під час гри. З його допомогою можна перевозити - пісок, гілки, листя, або будь які інші іграшки. Вигнуте сидіння зменшує навантаження на спину дитини і сприяє розвитку гарної постави.

На рульовому кермі у вигляді кола є бібікалка). Воно також виконує функцію ручки, за неї зручно триматися, коли дитина відштовхується ногами від поверхні.

Brumee Farmee з причепом Caree Green виглядає стильно, завдяки вдосконаленому дизайну. Це справжня знахідка для активних дітей! Обтікаюча форма, значно полегшує дитині керування біговелом. Дитячий транспорт із серії Brumee Farmee зеленого кольору - це гарантоване задоволення і комфорт від кожної прогулянки.

Переваги транспорту Brumee:

  • Яскравий дизайн. Широкий вибір кольорів, дозволить обрати велобіг, який найбільше сподобається вашій дитині
  • Розвиток крупної моторики. Завдяки постійній потребі перебирати ніжками і наявності великого керма, у дитини розвиваються усі необхідні навички відповідні до її віку
  • Безпечна гра. Компанія використовує лише безпечний "м'який" пластик, деталі мають заокруглені краї, це все робить максимально безпечним використання автотранспорту Брумі під час гри
  • Якість матеріалів. Для виготовлення будь-якої моделі та усіх комплектуючих до неї застосовують високоякісний АБС пластик.
  • Легка іграшка. Конструкція має компактні розміри. Завдяки цьому вона відносно легка для зручного переносу Дорослі це оцінять!
  • Для вулиці та дому. Машинки можна використовувати, як вдома так і на вулиці. Вони не втрачають яскравості на сонці. Металеві елементи оцинковані - тому не бояться вологи.
  • Міцна конструкція. Запорука довгого та безпечного використання забезпечується подвійним литтям стінок корпусу з ребрами жорсткості. Це додає максимальної міцності конструкції.
  • Механіка найвищого рівня. Рульовий механізм продуманий з урахуванням вікового розвитку дитини. Він надійний, простий і безпечний.
  • Широкі колеса на металевій осі. Завдяки широким колесам забезпечується додаткова стабільність іграшки під час руху.

Країна виробник: Польща

Невелика вага: 4,98 кг

Вікова група: від 1 року (в залежності від розвитку і комплекції дитини)

Гарантія: 1 рік