Толокар Brumee Smartee Dark Gray
Толокар Brumee Smartee Dark GrayТолокар Brumee Smartee Dark GrayТолокар Brumee Smartee Dark GrayТолокар Brumee Smartee Dark GrayТолокар Brumee Smartee Dark GrayТолокар Brumee Smartee Dark GrayТолокар Brumee Smartee Dark GrayТолокар Brumee Smartee Dark Gray

Толокар Brumee Smartee Dark Gray

Придбати в 1 крок
1 450 грн.
Виробництво Польща
в наявності декільна
Артикул: smartee-432C
ВиробникBrumee
Віквід 1 року
Країна виробникПольща
Розмір упаковки69 × 35.5 × 37.8 см
Відправка панелей кожен день

Толокар Brume Smartee Dark Gray - це справжній чудомопед для майбутніх чемпіонів. Оснащений чотирма великими колесами відрізняється повишеною стійкістю. Завдяки добре продуманій конструкції і ергономічному сидінню, допомагає розвивати у дитини правильну поставу і зменшує навантаження на спину.

Біговел має кругле кермо, яке слугує опорною ручкою і допомагає втримати рівновагу під час руху, або коли дитина відштовхується ногами від поверхні землі. 

Brumee Smartee Dark Gray виглядає по дитячому і нагадує мультяшного героя, який завжди радий знайти веселу гру для вашого малюка. Ця модель велобігу темно сірого кольору - це справжня знахідка для батьків, які мають непосидючих дітей! Серія Brumee Smartee - це дитячий транспорт, який перетворює кожну прогулянку в справжня пригоду.

Переваги транспорту Brumee:

  • Яскравий дизайн. Широкий вибір кольорів, дозволить обрати велобіг, який найбільше сподобається вашій дитині
  • Розвиток крупної моторики. Завдяки постійній потребі перебирати ніжками і наявності великого керма, у дитини розвиваються усі необхідні навички відповідні до її віку
  • Безпечна гра. Компанія використовує лише безпечний "м'який" пластик, деталі мають заокруглені краї, це все робить максимально безпечним використання автотранспорту Брумі під час гри
  • Якість матеріалів. Для виготовлення будь-якої моделі та усіх комплектуючих до неї застосовують високоякісний АБС пластик.
  • Легка іграшка. Конструкція має компактні розміри. Завдяки цьому вона відносно легка для зручного переносу. Дорослі це оцінять!
  • Для вулиці та дому. Машинки можна використовувати, як вдома так і на вулиці. Вони не втрачають яскравості на сонці. Металеві елементи оцинковані - тому не бояться вологи.
  • Міцна конструкція. Запорука довгого та безпечного використання забезпечується подвійним литтям стінок корпусу з ребрами жорсткості. Це додає максимальної міцності конструкції.
  • Механіка найвищого рівня. Рульовий механізм продуманий з урахуванням вікового розвитку дитини. Він надійний, простий і безпечний.
  • Широкі колеса на металевій осі. Завдяки широким колесам забезпечується додаткова стабільність іграшки під час руху.

Країна виробник: Польща

Невелика вага: 3,27 кг

Вікова група: від 1 року (в залежності від розвитку і комплекції дитини)

Гарантія: 1 рік