Працюємо! Замовляйте. Все буде Україна!
НОВИНКА
-10%
Система Kistenberg Modular Solution
Система Kistenberg Modular SolutionСистема Kistenberg Modular SolutionСистема Kistenberg Modular SolutionСистема Kistenberg Modular SolutionСистема Kistenberg Modular SolutionСистема Kistenberg Modular SolutionСистема Kistenberg Modular SolutionСистема Kistenberg Modular SolutionСистема Kistenberg Modular SolutionСистема Kistenberg Modular SolutionСистема Kistenberg Modular SolutionСистема Kistenberg Modular SolutionСистема Kistenberg Modular Solution

Система Kistenberg Modular Solution

Придбати в 1 крок
4 888 грн.
4 400 грн.
Виробництво Польща
в наявності 2 шт.
Артикул: KMSS553585B
ВиробникKistenberg
Відправка панелей кожен день

Вдала ребриста конструкція забезпечує високу стійкість до механічних пошкоджень та вантажопідйомність до 50 кг.

Ящики гарантують вантажопідйомність до 120 кг, виконуючи функцію робочих підмостків під час монтажних робіт. Оснащені роз'ємами, ящики зчіплюються один з одним та полегшують транспортування. Пряжки виготовлені із міцного АБС-пластику підвищеної міцності для більшого комфорту при використанні у роботі.

Ходовий модуль оснащений телескопічною ручкою та протекторними колесами з еластомеру, що забезпечує покращене балансування та підвищений комфорт пересування. Усередині модуля є три перегородки, одна з яких також є функціональним тримачем для ручних інструментів.

Ящик для інструментів має дві незалежні знімні перегородки. Органайзер, оснащений пістоном із полікарбонату, доступний зі знімними стаканчиками або перегородками. До набору також входять контейнери двох розмірів у версіях з перегородкою або без неї.
Глибокий контейнер також містить сім окремих органайзерів.

Оснащений спеціальними монтажними отворами, його можна прикріпити до стіни, перетворивши на полицю з органайзерами.