Толокар Brumee Driftee Yellow
Толокар Brumee Driftee YellowТолокар Brumee Driftee YellowТолокар Brumee Driftee YellowТолокар Brumee Driftee YellowТолокар Brumee Driftee YellowТолокар Brumee Driftee YellowТолокар Brumee Driftee YellowТолокар Brumee Driftee Yellow

Толокар Brumee Driftee Yellow

Придбати в 1 крок
1 380 грн.
Виробництво Польща
в наявності декільна
Артикул: driftee-Y300
ВиробникBrumee
Віквід 1 року
Країна виробникПольща
Розмір упаковки58 × 33.5 × 32 см
Відправка панелей кожен день

Толокар Brumee Driftee Yeiiow - це справжня машина для майбутніх автолюбителів. Вона відрізняється підвищеною стійкістю, завдяки чотирьом великим колесам. Закруглені форми конструкції максимально безпечні для маленької дитини. Добре продумане ергономічне сидіння допомагає розвивати правильну поставу у дитини і зменшує навантаження на спину під час руху.

Толокар жовтого кольору оснащений круглим кермом з сигнальною кнопкою. Тримаючись обома руками, маленький автовласник розвиває відчуття рівноваги під час руху та коли відштовхується ножками від поверхні землі.

Вдосконалений дизайн, Brumee Driftee Yellow виглядає дуже стильно. Це справжній автомобіль таксі! Обтікаюча форма допомагає дитині легко освоїти управління. Серії Brumee Driftee - це дитячий транспорт, який перетворює кожну прогулянку в справжнє задоволення.

Переваги транспорту Brumee:

  • Яскравий дизайн. Широкий вибір кольорів, дозволить обрати велобіг, який найбільше сподобається вашій дитині
  • Розвиток крупної моторики. Завдяки постійній потребі перебирати ніжками і наявності великого керма, у дитини розвиваються усі необхідні навички відповідні до її віку
  • Безпечна гра. Компанія використовує лише безпечний "м'який" пластик, деталі мають заокруглені краї, це все робить максимально безпечним використання автотранспорту Брумі під час гри
  • Якість матеріалів. Для виготовлення будь-якої моделі та усіх комплектуючих до неї застосовують високоякісний АБС пластик.
  • Легка іграшка. Конструкція має компактні розміри. Завдяки цьому вона відносно легка для зручного переносу. Дорослі це оцінять!
  • Для вулиці та дому. Машинки можна використовувати, як вдома так і на вулиці. Вони не втрачають яскравості на сонці. Металеві елементи оцинковані - тому не бояться вологи.
  • Міцна конструкція. Запорука довгого та безпечного використання забезпечується подвійним литтям стінок корпусу з ребрами жорсткості. Це додає максимальної міцності конструкції.
  • Механіка найвищого рівня. Рульовий механізм продуманий з урахуванням вікового розвитку дитини. Він надійний, простий і безпечний.
  • Широкі колеса на металевій осі. Завдяки широким колесам забезпечується додаткова стабільність іграшки під час руху.

Країна виробник: Польща

Невелика вага: 2,9 кг

Вікова група: від 1 року (в залежності від розвитку і комплекції дитини)

Гарантія: 1 рік