Оплата та Доставка по Україні

На головну

Доставка по Україні проводитися службою - перевізником "Нова пошта" відповідно до їх тарифікації та термінів. Для замовлення Вам необхідно вказати номер складу у Вашому населеному пункті з якого Ви хочете забрати посилку, з урахуванням пропускної спроможності відділення за габаритами та вагою (потрібно вказувати відділення до 30кг або вантажне. Поштомати і відділення до 5кг не проходять по об'ємній вазі відправки), заповнити форму замовлення із зазначенням прізвища, ім'я та контактного телефону.

Доставка можлива по всій Україні, окрім тимчасово окупованих територій. Актуальний перелік населених пунктів, в які відбувається доставка можна дізнатися на сторінці перевізника "Нова Пошта".

Доставка AL-KO по Украине

Зробити це можна 24/7 через наш сайт, або зателефонувавши на один із номерів – повідомити дані нашим менеджерам у робочий час з 9:00 до 18:00.

Доставка можлива двома способами на Ваш вибір:

  1. До відділення - посилка прийде на обране вами відділення.
  2. Адресна доставка до "дверей" - адресна доставка додому (для адресної доставки потрібно вказати ваше ПоБатькові).

Як правило, при оформленні замовлення в робочий час до 14:00 відправка здійснюється в день замовлення, або вже на наступний день. Час доставки замовлень - від 1 до 3 діб (можуть бути зміни +2-3 дні у Військовий час).

Оплата можлива такими способами:

  1. Наложений платіж - скориставшись послугою перевізника "наложений платіж" (це коли ми відправляємо товар, а Ви після огляду  товару сплачуєте за нього. Додатково перевізник може стягувати сплату комісії за зворотне відправлення грошей +2%+20грн).
  2. Безготівковий - після виписування рахунку, ви здійснюєте переказ коштів на розрахунковий рахунок нашої компанії. Після отримання платежу - ми здійснюємо доставку товару по вами вказаному варіанту доставки.
  3. Онлайн - карткою Visa або MasterCard безпосередньо на сайті, за допомогою системи LiqPay.

Оформляючи замовлення на сайті, ви приймаєте усі публічні та розміщені у відкритому доступі умови: Договір публічної оферти | Згода на обробку персональних даних та політика конфіденційності | Умови повернення товару. Гарних покупок.