Толокар Brumee Farmee Dark Gray
Толокар Brumee Farmee Dark GrayТолокар Brumee Farmee Dark GrayТолокар Brumee Farmee Dark GrayТолокар Brumee Farmee Dark GrayТолокар Brumee Farmee Dark GrayТолокар Brumee Farmee Dark GrayТолокар Brumee Farmee Dark GrayТолокар Brumee Farmee Dark Gray

Толокар Brumee Farmee Dark Gray

Придбати в 1 крок
1 550 грн.
Виробництво Польща
в наявності декільна
Артикул: farmee-432C
ВиробникBrumee
Віквід 1 року
Країна виробникПольща
Розмір упаковки66.5 × 37.2 × 33 см
Відправка панелей кожен день

Толокар Brumee Farmee Dark Gray - це чудомобіль, який має добре продуману ергономічну конструкцію. Для зменшення навантаження на спину дитини і сприяння розвитку гарної постави встановлено вигнуте сидіння.

На рульовому колесі є бібікалка). Воно також виконує функцію ручки, за неї зручно триматися, коли дитина відштовхується ногами від поверхні.

Brumee Farmee Dark Gray виглядає стильно, завдяки вдосконаленому дизайну. Це справжне авто темно сірого кольору! Обтікаюча форма, значно полегшує дитині керування біговелом. Дитячий транспорт із серії Brumee Farmee - це гарантоване задоволення і комфорт від кожної прогулянки.

Переваги транспорту Brumee:

  • Яскравий дизайн. Широкий вибір кольорів, дозволить обрати велобіг, який найбільше сподобається вашій дитині
  • Розвиток крупної моторики. Завдяки постійній потребі перебирати ніжками і наявності великого керма, у дитини розвиваються усі необхідні навички відповідні до її віку
  • Безпечна гра. Компанія використовує лише безпечний "м'який" пластик, деталі мають заокруглені краї, це все робить максимально безпечним використання автотранспорту Брумі під час гри
  • Якість матеріалів. Для виготовлення будь-якої моделі та усіх комплектуючих до неї застосовують високоякісний АБС пластик.
  • Легка іграшка. Конструкція має компактні розміри. Завдяки цьому вона відносно легка для зручного переносу. Дорослі це оцінять!
  • Для вулиці та дому. Машинки можна використовувати, як вдома так і на вулиці. Вони не втрачають яскравості на сонці. Металеві елементи оцинковані - тому не бояться вологи.
  • Міцна конструкція. Запорука довгого та безпечного використання забезпечується подвійним литтям стінок корпусу з ребрами жорсткості. Це додає максимальної міцності конструкції.
  • Механіка найвищого рівня. Рульовий механізм продуманий з урахуванням вікового розвитку дитини. Він надійний, простий і безпечний.
  • Широкі колеса на металевій осі. Завдяки широким колесам забезпечується додаткова стабільність іграшки під час руху.

Країна виробник: Польща

Невелика вага: 3,2 кг

Вікова група: від 1 року (в залежності від розвитку і комплекції дитини)

Гарантія: 1 рік