Толокар Brumee Sportee Blue
Толокар Brumee Sportee BlueТолокар Brumee Sportee BlueТолокар Brumee Sportee BlueТолокар Brumee Sportee BlueТолокар Brumee Sportee BlueТолокар Brumee Sportee BlueТолокар Brumee Sportee BlueТолокар Brumee Sportee BlueТолокар Brumee Sportee Blue

Толокар Brumee Sportee Blue

Придбати в 1 крок
1 450 грн.
Виробництво Польща
в наявності декільна
Артикул: sportee-3005U
ВиробникBrumee
Віквід 1 року
Країна виробникПольща
Розмір упаковки66 × 37 × 34.8 см
Відправка панелей кожен день

Толокар Brumee Sportee Blue - це чудовий автомобіль, з добре продуманою конструкцією ергономічної форми. Його вигнуте сидіння не тільки зменшує навантаження на дитячу спинку, але й сприяє розвитку правильної постави.

Функцію ручки виконує рульове колесо, на якому розташована бібікалка). За нього зручно триматися, під час відштовхування ногами дитини від поверхні.

Вдосконалений дизайн, робить зовнішній вигляд Brumee Sportee Blue дуже стильним. Це справжне перше авто блакитного кольору для вашого малюка! Керування толокаром полегшує спеціальна обтікаюча форма. Серія Brumee Sportee - це дитячий транспорт для комфортної прогулянки та гри на кожен день.

Переваги транспорту Brumee:

  • Яскравий дизайн. Широкий вибір кольорів, дозволить обрати велобіг, який найбільше сподобається вашій дитині
  • Розвиток крупної моторики. Завдяки постійній потребі перебирати ніжками і наявності великого керма, у дитини розвиваються усі необхідні навички відповідні до її віку
  • Безпечна гра. Компанія використовує лише безпечний "м'який" пластик, деталі мають заокруглені краї, це все робить максимально безпечним використання автотранспорту Брумі під час гри
  • Якість матеріалів. Для виготовлення будь-якої моделі та усіх комплектуючих до неї застосовують високоякісний АБС пластик.
  • Легка іграшка. Конструкція має компактні розміри. Завдяки цьому вона відносно легка для зручного переносу. Дорослі це оцінять!
  • Для вулиці та дому. Машинки можна використовувати, як вдома так і на вулиці. Вони не втрачають яскравості на сонці. Металеві елементи оцинковані - тому не бояться вологи.
  • Міцна конструкція. Запорука довгого та безпечного використання забезпечується подвійним литтям стінок корпусу з ребрами жорсткості. Це додає максимальної міцності конструкції.
  • Механіка найвищого рівня. Рульовий механізм продуманий з урахуванням вікового розвитку дитини. Він надійний, простий і безпечний.
  • Широкі колеса на металевій осі. Завдяки широким колесам забезпечується додаткова стабільність іграшки під час руху.

Країна виробник: Польща

Невелика вага: 3,1 кг

Вікова група: від 1 року (в залежності від розвитку і комплекції дитини)

Гарантія: 1 рік