Толокар Brumee Wildee Red
Толокар Brumee Wildee RedТолокар Brumee Wildee RedТолокар Brumee Wildee RedТолокар Brumee Wildee RedТолокар Brumee Wildee RedТолокар Brumee Wildee RedТолокар Brumee Wildee RedТолокар Brumee Wildee RedТолокар Brumee Wildee RedТолокар Brumee Wildee Red

Толокар Brumee Wildee Red

Придбати в 1 крок
1 380 грн.
Виробництво Польща
в наявності декільна
Артикул: wildee-1788C
ВиробникBrumee
Віквід 1 року
Країна виробникПольща
Розмір упаковки58 × 35.5 × 33 см
Відправка панелей кожен день

Толокар Brumee Wildee Red - це справжне авто для майбутніх чемпіонів. Вона має підвищену стійкість, завдяки великим чотирьом колесам. Максимальну безпеку для дитини забеспечують закруглені форми конструкції. Ергономічне сидіння добре продумане і дає змогу зменшити навантаження на спину під час руху та допомагає розвивати правильну поставу.

Велобіг червоного кольору оснащений круглим кермом з кнопкою-бібікалкою. Тримаючись за нього обома руками, дитина розвиває рівновагу коли відштовхується ножками від поверхні землі та під час руху.

Вдосконалений дизайн, Brumee виглядає дуже стильно. Це справжній автомобіль! Обтікаюча форма допомагає дитині легко освоїти управління. Серії Wildee Red - це не тільки дитячий транспорт, а у весела іграшка, яка перетворить кожну прогулянку в справжнє задоволення.

Переваги транспорту Brumee:

  • Яскравий дизайн. Широкий вибір кольорів, дозволить обрати велобіг, який найбільше сподобається вашій дитині
  • Розвиток крупної моторики. Завдяки постійній потребі перебирати ніжками і наявності великого керма, у дитини розвиваються усі необхідні навички відповідні до її віку
  • Безпечна гра. Компанія використовує лише безпечний "м'який" пластик, деталі мають заокруглені краї, це все робить максимально безпечним використання автотранспорту Брумі під час гри
  • Якість матеріалів. Для виготовлення будь-якої моделі та усіх комплектуючих до неї застосовують високоякісний АБС пластик.
  • Легка іграшка. Конструкція має компактні розміри. Завдяки цьому вона відносно легка для зручного переносу. Дорослі це оцінять!
  • Для вулиці та дому. Машинки можна використовувати, як вдома так і на вулиці. Вони не втрачають яскравості на сонці. Металеві елементи оцинковані - тому не бояться вологи.
  • Міцна конструкція. Запорука довгого та безпечного використання забезпечується подвійним литтям стінок корпусу з ребрами жорсткості. Це додає максимальної міцності конструкції.
  • Механіка найвищого рівня. Рульовий механізм продуманий з урахуванням вікового розвитку дитини. Він надійний, простий і безпечний.
  • Широкі колеса на металевій осі. Завдяки широким колесам забезпечується додаткова стабільність іграшки під час руху.

Країна виробник: Польща

Невелика вага: 2,8 кг

Вікова група: від 1 року (в залежності від розвитку і комплекції дитини)

Гарантія: 1 рік