-5%
Панель настінна 39x39 см
Панель настінна 39x39 смПанель настінна 39x39 смПанель настінна 39x39 смПанель настінна 39x39 смПанель настінна 39x39 смПанель настінна 39x39 смПанель настінна 39x39 см

Панель настінна 39x39 см

Придбати в 1 крок
105 грн.
100 грн.
в наявності багато
Артикул: KBBS4040
ВиробникKistenberg
Основа панеліПанель 39х39см
КомплектаціяПанель настінна
Країна виробникПольща
Розмір упаковки40 × 40 × 5 см
Відправка панелей кожен день

Панель для інструментів - необхідна в кожній майстерні, гаражі, СТО. Вона дозволяє максимально правильно, ефективно розмістити інструмент, різні необхідні дрібниці та витратні матеріали (болти, гайки, шайби, саморізи) в просторі приміщення. Створити комфорт і радість проводження часу за ремонтом або хобі в житті. Поєднавши панелі, контейнери, тримачі, гачки можливо створити ідеальне робоче місце.

Панель має ШІСТЬ отворів кріплення, для надійної фіксації на стіні.

Характеристика панелі:

  • Проста система кріплення - для фіксації потрібно всього 6 саморізів, шурупів, анкерів (в залежності від поверхні) в комплекті не передбачені.
  • Модульність - панелі можливо комбінувати та поєднувати одну з одною, створивши таким чином системи, які ідеально підходять вашим індивідуальним потребам, формам, розмірам.
  • Перфорація - спеціальні вставки, які дозволяють фіксувати контейнери, гачки, тримачі без використання для цього додаткових інструментів.
  • Термостійкість - панелі стійкі до температур від -20 до 90 градусів Цельсія
  • Хімічна стійкість - панелі зроблені з поліпропілену, який стійкий до розчинів солей, деяких кислот, спиртів, масел, жирів і т.п.

Вироблено в Польщі.