Зберіть свою панель для інструменту під розмір

На головну

Для того щоб зібрати власну панель для інструменту під індивідуальний розмір, треба набрати елементи.

КРОК 1. Укомплектувати саму панель із стандартних панелей, які стикуються між собою. 

  • Вертикально вверх стикуються панелі за розмірами 39см або 13см. Тобто 39см + 39см + 13см = 91см і т.п.
  • Горизонтально в бік стикуються панелі за розмірами 39см або 39см. Тобто 39см + 39см +39см = 117см (трохи менше) і т.п.

В наведеному прикладі панель буде розміром за шириною 117см, а висотою 91см. Але Ви можете зібрати під свої розміри. Вибрати панелі можна за цим посиланням = https://kistenberg.com.ua/panel-nastinni/. ► Додавайте в корзину необхідні панелі!

КРОК 2. Вибрати тримачі для інструменту, ключів, шестикутників або садового приладдя.

Всі тримачі можуть переміщуватись по панелі в довільному порядку. Перфорація дозволяє встановити в будь якому місці по направляючим. Тримачі вибираємо з каталогу за посиланням = https://kistenberg.com.ua/trimachi-instrumentiv/► Додавайте в корзину необхідні тримачі!

КРОК 3. Вибрати полки для інструменту, біт, головок і дрібниць.

Полки є декількох видів. Подвійна - як на нашу думку ідеальна ❤. Але вам може знадобиться інша. Всі полки також можна встановлювати на панелі в будь яке місце. Полки доступні за цим посиланням = https://kistenberg.com.ua/polki/. ► Додавайте в корзину необхідні полки!

КРОК 4. Вибрати відкриті лотки, чи закриті кришкою контейнери.

Два кольори на вибір - червоний або чорний. Також є декілька варіантів розмірів. Нам подобаються 100х155см з кришкою чи без неї ❤. В нас є розміри на будь які потреби, вибирайте які більше підходять саме вам. 

Гарним вибором будуть ряди лотків зверху до низу - спочатку ряд меньших, потім нижче ряд більших, потім ряд ще більших - буде красиво і зручно. 

Лотки та контейнери ви можете вибрати тут = https://kistenberg.com.ua/konteyneri/. ► Додавайте в корзину необхідні лотки!

КРОК 5. Оформити замовлення з корзини! І через пару днів насолоджуватись порядком в інструментах, кріпленнях чи будь чому!

Відеоогляд від нашого Клієнта-Блогера