Працюємо! Замовляйте. Все буде Україна!
Панель базова Kistenberg Binner Board. 58х39см
Панель базова Kistenberg Binner Board. 58х39смПанель базова Kistenberg Binner Board. 58х39смПанель базова Kistenberg Binner Board. 58х39смПанель базова Kistenberg Binner Board. 58х39смПанель базова Kistenberg Binner Board. 58х39смПанель базова Kistenberg Binner Board. 58х39смПанель базова Kistenberg Binner Board. 58х39см

Панель базова Kistenberg Binner Board. 58х39см

Придбати в 1 крок
165 грн.
Виробництво Польща
в наявності багато
Артикул: KBB6040
ВиробникKistenberg
Основа панеліПанель 58х39см
Країна виробникПольща
Розмір упаковки60 × 40 × 5 см
Вага1 кг
Відправка панелей кожен день

Панель для інструментів - необхідна в кожній майстерні, гаражі, СТО. Вона дозволяє максимально правильно та ефективно розмістити інструмент і необхідні дрібниці (болти, гайки, шайби, саморізи, витратні матеріали) в просторі приміщення. Створити комфорт і радість проводження часу за ремонтом або хобі в житті. Поєднавши панелі, контейнери, тримачі, гачки можливо створити ідеальне робоче місце.

Панель має ДЕВ'ЯТЬ отворів кріплення для надійної фіксації на стіні.

Характеристика панелі:

  • Проста система кріплення - для фіксації потрібно всього 6 саморізів, шурупів або анкерів (в залежності від поверхні стіни) в комплекті не передбачені.
  • Модульність - панелі можливо комбінувати та з'єднувати одну з одною, створивши таким чином системи, які ідеально підходять вашим індивідуальним потребам, формам, розмірам.
  • Перфорація - спеціальні вставки, які дозволяють фіксувати контейнери, гачки, тримачі без використання для цього додаткових інструментів.
  • Термостійкість - панелі стійкі до температур від -20 до 90 градусів Цельсія
  • Хімічна стійкість - панелі зроблені з поліпропілену, який стійкий до розчинів солей, деяких кислот, спиртів, масел, жирів і т.

Вироблено в Польщі.