-10%
Панель настінна 58х39см
Панель настінна 58х39смПанель настінна 58х39смПанель настінна 58х39смПанель настінна 58х39смПанель настінна 58х39смПанель настінна 58х39смПанель настінна 58х39см

Панель настінна 58х39см

Придбати в 1 крок
165 грн.
150 грн.
в наявності багато
Артикул: KBB6040
ВиробникKistenberg
Основа панеліПанель 58х39см
Країна виробникПольща
Розмір упаковки60 × 40 × 5 см
Вага1 кг
Відправка панелей кожен день

Панель для інструментів - необхідна в кожній майстерні, гаражі, СТО. Вона дозволяє максимально правильно та ефективно розмістити інструмент і необхідні дрібниці (болти, гайки, шайби, саморізи, витратні матеріали) в просторі приміщення. Створити комфорт і радість проводження часу за ремонтом або хобі в житті. Поєднавши панелі, контейнери, тримачі, гачки можливо створити ідеальне робоче місце.

Панель має ДЕВ'ЯТЬ отворів кріплення для надійної фіксації на стіні.

Характеристика панелі:

  • Проста система кріплення - для фіксації потрібно всього 6 саморізів, шурупів або анкерів (в залежності від поверхні стіни) в комплекті не передбачені.
  • Модульність - панелі можливо комбінувати та з'єднувати одну з одною, створивши таким чином системи, які ідеально підходять вашим індивідуальним потребам, формам, розмірам.
  • Перфорація - спеціальні вставки, які дозволяють фіксувати контейнери, гачки, тримачі без використання для цього додаткових інструментів.
  • Термостійкість - панелі стійкі до температур від -20 до 90 градусів Цельсія
  • Хімічна стійкість - панелі зроблені з поліпропілену, який стійкий до розчинів солей, деяких кислот, спиртів, масел, жирів і т.

Вироблено в Польщі.