Працюємо! Замовляйте. Все буде Україна!
Органайзер для садового інструменту - великий
Органайзер для садового інструменту - великийОрганайзер для садового інструменту - великийОрганайзер для садового інструменту - великийОрганайзер для садового інструменту - великийОрганайзер для садового інструменту - великийОрганайзер для садового інструменту - великийОрганайзер для садового інструменту - великийОрганайзер для садового інструменту - великийОрганайзер для садового інструменту - великийОрганайзер для садового інструменту - великийОрганайзер для садового інструменту - великийОрганайзер для садового інструменту - великийОрганайзер для садового інструменту - великий

Органайзер для садового інструменту - великий

Придбати в 1 крок
550 грн.
Виробництво Польща
в наявності багато
Артикул: KMH60
ВиробникKistenberg
Кількість контейнерівБез контейнерів
Відправка панелей кожен день

Виключно міцна і функціональна вішалка для інструментів. Вона забезпечена не тільки гачками, а й спеціальними утримувачами, які спрощують зміцнення на ній аксесуарів з держаком - лопат, грабель і мітел.

Монтаж вішалки не представляє ніяких труднощів, а матеріал, з якого вона виготовлена, забезпечує довговічність її використання. Колір тримача Червоно-Чорний. За допомогою підвісної вішалки, Ваш садовий інвентар знайде своє місце і буде зберігатися в належному порядку.

Особливості органайзера для садового інструменту:

  • Розміри 597 x 128 x 118 мм.
  • Максимальне навантаження до 15 кг.
  • Максимальний діаметр рукояток інструментів 4-5 см.

Власники приватних будинків, присадибних ділянок, невеликих фермерських господарств знають як важко риштувати великий і малий ручний інструмент в одному місці – щоб це було зручно і виглядало гарно.

Зазвичай лопати, вили, граблі, сапи і т.п. складають в кутку хоз блоку, сараю, гаражу. Іноді використовують старі діжки, коробки, ящики. Якщо є змога їх підвішують за допомогою тримачів на великі цвяхи забиті у стіну. Усі ці підручні способи не додають естети точності вашому приміщенню.

Компанія Кістенберг знайшла, виробила і запропонувала своїм клієнтам спеціальний органайзер для садових інструментів. З його допомогою ви зможете розташувати як велике, так і мале садове приладдя в одному місці.

Органайзер для садового інструменту може бути закріплений на стіну самостійно. Він складається з дев’яти отворів, на п’яти з яких встановлені прогумовані наліпки. Це дає змогу закріпити на тримачі інструмент будь якого розміру і діаметру тримача.

Органайзер для садового інструменту вироблений з вторинної сировини. Він не має запаху, не шкідливий для навколишнього середовища і 100% безпечний для людей і тварин. Під дією UF не втрачає кольору, а від перепаду температур не деформується.

Ви можете замовити цей товар окремо, або придбати разом з іншими комплектами представленими в нашому інтернет-магазині. Товар зі складі відправляється кожен день по всій Україні за допомогою послуг Нової пошти. Оплату можна зробити на картку під час замовлення або на відділенні після отримання посилки. Ми також приймаємо безготівкові розрахунки.

*Комплект поставляється без інструменту - зображення представлені для прикладу.

Зроблено в Польщі.