Працюємо! Замовляйте. Все буде Україна!

Панелі 39х78см

На головну
-10%
Панель для інструментів Kistenberg. Панель 39х78 см/20 лотків

Панель для інструментів Kistenberg. Панель 39х78 см/20 лотків

Панель перфорована для інструментів 39×78см +20 контейнерів. Універсальна панель для гаража, майстерні, СТО, автосервісу, підсобного приміщення. Комплект...
953 грн.
858 грн.
Придбати в 1 крок
Органайзер для інструментів Kistenberg. Панель 39х78см/20 лотків

Органайзер для інструментів Kistenberg. Панель 39х78см/20 лотків

Панелі (органайзери) для інструментів 39х78см +20 лотків - це ефективний спосіб організації робочого місця, він дозволяє підтримувати порядок в інструментах...
693 грн.
Придбати в 1 крок
Панель для інструментів Kistenberg. Панель 39х78 см/6 контейнерів

Панель для інструментів Kistenberg. Панель 39х78 см/6 контейнерів

Дошка Kistenberg 39х78см +6 контейнерів – це чудовий спосіб організувати простір, практичний набір для зберігання необхідного обладнання для вашої майстерні,...
570 грн.
Придбати в 1 крок
Панель для інструментів Kistenberg. Панель 39х78 см/16 контейнерів

Панель для інструментів Kistenberg. Панель 39х78 см/16 контейнерів

Панель Kistenberg 39х78см +16 контейнерів – це чудовий спосіб організувати простір, практичний набір для зберігання необхідного обладнання для вашої...
704 грн.
Придбати в 1 крок
Органайзер для інструментів Kistenberg. Панель 39х78 см/9 контейнерів

Органайзер для інструментів Kistenberg. Панель 39х78 см/9 контейнерів

Органайзер для інструментів Kistenberg 39х78см +9 контейнерів - незамінна річ у майстерні, на СТО, особистому гаражі, підсобному приміщенні, автосервісі,...
679 грн.
Придбати в 1 крок
Панель для інструментів Kistenberg. Панель 39х78см/9 контейнерів

Панель для інструментів Kistenberg. Панель 39х78см/9 контейнерів

Панель для інструментів Kistenberg 39х78 см +9 контейнерів - незамінна річ у майстерні, на СТО, особистому гаражі, підсобному приміщенні, автосервісі, коморі.
855 грн.
Придбати в 1 крок


Cтелаж на балкон для інструментів

Повний каталог

Стелаж на балкон для інструментів від європейської компанії Кістенберг це ідеальне рішення для мешканців мегаполісів, якім бракує місця для зберігання інструментів в квартирі. Він стане ідеальним в наведенні порядку і упорядкуванні викруток, молотків, саморізів, цвяхів, болтів, шурупів, бокорізів, плоскогубців і т.п. Тепер для всього у вашій квартирі буде своє чітко визначене місце

Стелаж для інструментів на балкон може складатися з перфорованих панелей, однієї або декількох полиць, різноманітних тримачів і гачків, різного розміру і кольору ящиків та контейнерів із кришками. Ви можете замовити і купити готову модель або зібрати її на свій розсуд, розмір і за вашими вимогами, потребами та уподобаннями. Унікальність стелажів для інструменту на балкон полягає в тому, що вони абсолютно мобільні. Ви завжди зможете докупити потрібні вам елементи, в будь-який час переставити їх або скомбінувати між собою – і вам не доведеться підлаштовуватися до якихось стандартів.

Основою для майбутнього стелажу для інструментів на балкон є перфорована панель, що представлена в нашому інтернет-магазині в трьох розмірах. Усі панелі стикуються між собою спеціальними защіпками і кріпляться до стіни за допомогою шурупів або дюбелів.

Гачки та тримачі для ключів продаються лише упаковками. Вони закріплюються на стелаж для інструменту на балконі та можуть бути використані для будь-якого приладдя.

Середня та дві маленькі полиці кріпляться безпосередньо на панель з перфорацією, а велика - може використовуватися як окремо, так і додатково до усіх інших деталей.

Відкриті ящики мають чотири розміри і представлені у двох кольорах - червоний та чорний. Контейнери з напівпрозорими кришками мають два розміри та два кольори. Кришки надійно і щільно закриваються, захищаючи вміст від вологи та пилу.

Матеріали, які використовуються для виготовлення стелажів для інструментів на балкон, екологічно безпечні та за потребою можуть бути 100% перероблені. Компанія Кістенберг є одним з лідерів захисту від шкідливого впливу пластику на навколишнє середовище. Для виробництва усієї продукції використовується лише втор сировина, яка переробляється за допомогою спеціальних апаратів винайдених ще засновниками Kistenberg в Німеччині. Готові вироби абсолютно безпечні і не мають неприємного запаху, не деформуються і не втрачають кольору.

Стелажі для інструменту на балкон доступні кожному жителю України. Завдяки своєму сучасному дизайну вони стануть гарним доповненням робочого місця не тільки для чоловіків, але і жінок. Адже їх можна використовувати швачкам, вишивальницям, в’язальницям, валяльницям та усім, хто полюбляє займатися хенд-мейдом. Для домогосподарок, які вирощують квітники на підвіконнях і балконах, на стелаж можна встановити невеликий тримач для ручного садового інструменту.

Стелажі для інструменту на балкон – ідеально підходять усім членам родини. Вони допоможуть вам створити затишок, комфорт і порядок в будь-якому куточку відведеному під робоче місце.

Щоб купити стелаж для інструментів від компанії Кістенберг, достатньо оформити заявку в нашому інтернет-магазині. Ми надсилаємо товар по всій території України щодня.