Працюємо! Замовляйте. Все буде Україна!
Стійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструменту
Стійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструментуСтійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструменту

Стійка-стелаж для садового інструменту Kistenberg. 58х39см/4 контейнера/2 тримача для садового інструменту

Придбати в 1 крок
1 122 грн.
Виробництво Польща
в наявності багато
Артикул: KS-kit108
ВиробникKistenberg
Основа панеліПанель 58х39см
КомплектаціяПанель настінна, Лотки
Кількість контейнерів4 контейнера
Відправка панелей кожен день

Панель для інструментів 58 х 39 см – ефективний спосіб організації місця. Всі інструменти зібрані в одному місці та завжди під рукою. Незважаючи на те, що дошки, тримачі та гачки пластикові, вони витримують досить великі навантаження і не згинаються.

Стійка-стелаж чудово підійде власникам приватних будинків, дач. Весь набір мобільний, розкладний - всі елементи Ви зможете розмістити на дошках комплекту на власний розсуд та смак.

У комплект зібрані такі елементи:

  • дошка 58 х 39 см;
  • полиця фіксатор для садового інструменту 7 х 31 х 9,8 см;
  • полиця фіксатор для садових інструментів 11,8 х 59,7 х 12,8 см;
  • контейнери 19,5 х 12 х 9 см;
  • контейнери 15,5 х 10 х 7 см;

Власникам приватних будинків, дачникам, невеликим фермерам або господарствам завжди не вистачає місця для зберігання великого і малого садового інструменту, різноманітних дрібничок тощо.

Саме тому в нашому інтернет-магазині представлений стелаж для садового інвентаря від компанії Кістенберг. Такий набір складається з двох тримачів для малого і великого інструменту, перфорованої панелі і контейнерів. Він ідеально підійде під будь який дизайн вашого господарського приміщення або гаражу. З його допомогою ви наведете лад в інструментах, які призначені для роботи на відкритому ґрунті і в теплиці. Лопати, граблі, сапи, вила – тепер будуть зберігатися в одному спеціально відведеному для цього місці. Завдяки спеціальній гумовій прокладці червоного кольору, стелаж для садового інструменту може зберігати приладдя діаметр ручок якого відрізняється одне від одного.

Пластик, з якого виготовлена стійка для садового інструменту, це екологічно чиста вторинна речовина, яка пройшла попередню переробку в спеціальному автоматі на заводі в Польщі. Вона не має запаху, не змінює свій колір під впливом ультрафіолетових променів, не виділяє токсичних речовин. Не втрачає початкову форму під впливом від’ємних температур, дощу, снігу. Може бути розміщена в приміщенні, яке взимку не має опалення.

Ви можете купити стелаж для садового інструменту в нашому інтернет-магазині запропонованої комплектації, або внести свої зміни. Наприклад, колір ящиків, їх розмір, обрати закриті контейнери з кришками. Ціна в такому випадку може відрізнятися від вказаної на сайті. Ми відправляємо замовлення Новою поштою кожен день по всій території України. Сплатити за товар можна післяплатою на відділенні НП, або під час замовлення на картку. Працюємо з приватними підприємцями, організаціями, магазинами, майстернями, СТО.

Стойка для садового інструменту характеризуються:

  • Проста система кріплення - для кріплення до стіни потрібні саморізи.
  • Модульність - панелі можна комбінувати один з одним, створюючи таким чином системи, які ідеально відповідають нашим індивідуальним потребам.
  • Перфорація - спеціальні вкладки, які дозволяє швидко монтувати гачки, тримачі і контейнери без використання для цього інструментів.
  • Термостійкість - панелі стійкі до температур від -20 до 100 градусів за Цельсієм.
  • Хімічна стійкість - панелі виготовлені з поліпропілену, який є стійким до розчинів солей, кислот, лугів, спиртів, жирів, масел, складних ефірів, кетонів.

*Комплект поставляється без інструменту - зображення представлені для прикладу

Виробник - Польща.