Працюємо! Замовляйте. Все буде Україна!
-3%
Тримачі інструменту (комплект)
Тримачі інструменту (комплект)Тримачі інструменту (комплект)Тримачі інструменту (комплект)Тримачі інструменту (комплект)Тримачі інструменту (комплект)Тримачі інструменту (комплект)Тримачі інструменту (комплект)Тримачі інструменту (комплект)Тримачі інструменту (комплект)Тримачі інструменту (комплект)Тримачі інструменту (комплект)

Тримачі інструменту (комплект)

Придбати в 1 крок
135 грн.
132 грн.
Виробництво Польща
в наявності багато
Артикул: KBH20
ВиробникKistenberg
КомплектаціяПланка для ключів - горизонтальна, Планка для ключів - вертикальна, Тримачі для викруток, Гачки
Країна виробникПольща
Розмір упаковки10 × 20 × 5 см
Вага0,3 кг
Відправка панелей кожен день

Комплект тримачів інструменту - 8 тримачів викруток, 8 гачків, 4 тримача для ключів (з планками для рожкових ключів та шестикутників)

Якщо ви досі використовуєте цвяхи, як гачки для підвішування ручних інструментів, то в нас для вас є приємна новина! Комплект органайзерів для ключів від компанії Кістенберг створений саме для того щоб навести лад серед безлічі гайкових ключів, шестикутникув, викруток, молотків і т.п. та перетворити ваше робоче місце в зручний і гарний куточок де приємно працювати.

Органайзер для гайкових ключів можна купити лише комплектом, який включає в себе вертикальні і горизонтальні тримачі, гачки та затискачі. Він кріпиться до чорної перфорованої панелі і може бути куплений як разом з великими комплектами, так і окремо.

Органайзер для ключів випускається в червоному кольорі. Ідеально підійде для встановлення в гаражі, приватному будинку, СТО, господарчому блоці, на балконі або в кладочці багатоповерхівки.

Він виготовлений з сировини, яка вже використовувалась раніше. Готова продукція не має сторонніх запахів, не втрачає яскравості кольору під час довгого використання, безпечна з екологічної точки зору. При попадання прямих сонячних променів та температурних перепадах не деформується, тому може бути встановлена в неопаленому приміщенні.

Уся продукція, яка представлена на нашому сайті виробляється в Польші на заводі Кістенберг і має усі сертифікати якості затверджені в Європі.

До комплекту входять:

  • 2 вертикальних тримача;
  • 2 горизонтальних тримача;
  • 4 гачка 55 мм;
  • 4 гачка 35 мм;
  • 8 тримачів - затискачів для викруток та інших дрібних інструментів.

Всі елементи мають спеціальні замки, якими кріпляться до настінних дошок. Вироблено з високоякісного пластику в Польщі.