Працюємо! Замовляйте. Все буде Україна!
Набор з двух поличок. Органайзер для свердл, біт, головок
Набор з двух поличок. Органайзер для свердл, біт, головокНабор з двух поличок. Органайзер для свердл, біт, головокНабор з двух поличок. Органайзер для свердл, біт, головокНабор з двух поличок. Органайзер для свердл, біт, головокНабор з двух поличок. Органайзер для свердл, біт, головокНабор з двух поличок. Органайзер для свердл, біт, головокНабор з двух поличок. Органайзер для свердл, біт, головок

Набор з двух поличок. Органайзер для свердл, біт, головок

Придбати в 1 крок
154 грн.
Виробництво Польща
в наявності багато
Артикул: KBS20
ВиробникKistenberg
Кількість контейнерівБез контейнерів
Країна виробникПольща
Відправка панелей кожен день

Подвійна полка, яка може розмістити понад 87 предметів (190х110х30 мм / 180х110х30 мм).

Одна частина призначена для викруток, дрібного інструментів, знімачів, фіксаторів, друга для насадок, біт, дрібних складових деталей. В одній поличці 23 наскрізних отвори, для інструментів різного діаметру, на другий 64 глухих отвори.

На стінку можна встановити за допомогою панелей KBBS4040, KBB6040. Розмістити дані полички можна в довільному порядку один від одного.

Органайзер для свердл – це одна з найбільш популярних полиць в нашому інтернет-магазині. Тому що усім чоловікам відомо, як важко знайти потрібний розмір свердла, коли їх багато і усі вони знаходяться в одній банці, коробці, торбинці.

Органайзер для біт та свердл має розмір 580х158х67 мм і 137 окремих отворів. В них ви можете розташувати не лише свердла та біти, але й викрутки, шпателі, молотки і будь-який подібний до ручного інструмент, який має одну рукоятку. Значною перевагою органайзера під свердла є спосіб його кріплення. Він може бути закріплений, як на чорну перфоровану панель від компанії Кістенберг, так і окремо безпосередньо до стіни.

Органайзер для свердл ви можете купити в комплекті з іншими елементами або ж окремо. Він ідеально підійде для розміщення в гаражі або господарчому блоці, стане у пригоді в будь якій майстерні, на СТО або ж для розміщення товарів в спеціалізованому магазині.

Як і уся продукція компанії Kistenberg, ця поличка виготовлення з вторинної сировини. Вона 100% безпечна екологічно, не виділяє ніяких шкідливих речовин і не має запаху при попаданні прямих сонячних променів. Під час використання не деформується, не втрачає яскравого кольору, легко витримує різки перепади температури і може бути встановлена в приміщенні, яке не опалюється взимку. Виготовлена на Польському заводі, відповідає усім нормам Європейської якості товарів.

Зроблено з високоякісного пластику в Польщі.